Güncel

PALU AİLESİ VE TUNCER USTAEL KAN DONDURAN TÜM İDDİALAR! (KEMİK) | MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ÖZET!

PALU AİLESİ VE TUNCER USTAEL KAN DONDURAN TÜM İDDİALAR! (KEMİK) | MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ÖZET! tekparça videosunu Melih Esat Açıl kanalında 1080 hd seyredebilirsiniz. 09.01.2019 tarihinde izleyin.

PALU AİLESİ VE TUNCER USTAEL KAN DONDURAN TÜM İDDİALAR! (KEMİK) | MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ÖZET! Online Tek Parça izle

PALU AİLESİ VE TUNCER USTAEL KAN DONDURAN TÜM İDDİALAR! (KEMİK) | MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ÖZET! TV ekranlarında yayınlandı ve sitemize hızca özeti eklenmiştir. PALU AİLESİ VE TUNCER USTAEL KAN DONDURAN TÜM İDDİALAR! (KEMİK) | MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ÖZET! 4K UHD kalitesiyle sitemizden canlı olarak dizi günleri canlı yayın ile diziprogramizle.com sitemizde dizilerin güncel özetlerini, fragmanlarını ve bölümlerini bulabilirsiniz. Tüm üyelerimize iyi seyirler dileriz.

PALU AİLESİ VE TUNCER USTAEL KAN DONDURAN TÜM İDDİALAR! (KEMİK) | MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ÖZET! izle

 Videomuz palu ailesi, palu ailesi özet, müge anlı palu ailesi, tatlı sert palu ailesi, müge anlı ile tatlı sert palu ailesi, palu ailesi olayları, palu ailesi kemik, meryem kemik, tuncer ustael, tuncer ustael itiraf, palu ailesi itiraf, palu ailesi kim, meryem tahnal, palu ailesi recep, palu ailesi havva, palu ailesi isa, palu ailesi ahmet, palu ailesi iddialar, palu ailesi tüm, müge anlı ile tatlı sert, palu ailesi müge anlı, melih açıl, palu ailesi ne, tahnal aile ile ilgilidir.

LÜTFEN KANALA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN, DESTEKLERİNİZ ÖNEMLİ: https://www.youtube.com/melihesatacil
İletişim: https://www.instagram.com/melihesatacil

Palu ailesi bireyleri ve başlarından geçen olaylar hakkında tüm Türkiye araştırmalarını sürdürüyor. Müge Anlı’nın reyting rekorları kıran programı Tatlı Sert ATV’de yayınlanıyor. ATV ekranlarında herkesin dikkatini çeken Palu ailesi ve aileye damat olarak giren Tuncer Ustael’in işkenceleri, cinsel istismarları ve tecavüz iddiaları gibi birçok konu hakkında detaylı bilgileri haberimizde özetledik.

PALU AİLESİ KİM? AİLE BİREYLERİ VE DAMAT TUNCER USTAEL

Palu ailesinin fertleri hakkında detaylı özet şu şekilde; aile Harun ile Hava Palu’dan oluşuyor. Harun Hava çiftinin Fatih, İsa, Emine, Meryem ve Ayşe Melek adında 5 çocukları var. Emine, Tuncer Ustael ile evlenirken Meryem de Ahmet Bey ile evleniyor. Tuncer Ustael’in kayınbiraderi İsa’ya eniştesi Ahmet’i öldürttüğü iddia ediliyor. Bu suçu ise ailenin babası Harun Palu üstleniyor. Kendisini cinci hoca olarak tanıtan ve aileyi kontrolü altına alan Tuncer Ustael’e inanmayan iki kişi Harun Palu ve ölen Ahmet de pasifize edilmiş oluyor. Tuncer Ustael; geride kalan aile fertlerine işkence uygulayıp, cinsel istismarda bulunuyor. Daha sonra ise Tuncer, eşini öldürttüğü Meryem’e tecavüz ediyor ve öldürüyor. Ahmet ve Meryem çiftlerinin çocukları Melike de aynı şekilde Tuncer tarafından öldürülüyor, Recep de Tuncer’in işkencelerinden kaçıyor.

Şu sıralar başlayan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında esrarengiz gelişmeler yaşanıyor…
KEMİK PARÇALARI BULUNDU!
Kocaeli’nde 2008 yılında kaybolan Meryem Tahnal ve küçük kızı Melike Tahnal olayı yeniden açıldı. ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programına konuk olan Meryem Tahnal’ın eniştesi canlı yayında yaptığı açıklamada, “Meryem’i öldürüp Tütünçiftliği sahiline gömdüler” demesi sonrasında Kocaeli Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri eşliğinde iddia edilen alanda iş makineleri yardımıyla kazı başlatıldı.
Geçen hafta Körfez ilçesi Tütünçiftlik sahilindeki alanda kadavra köpkleriyle yapılan incelemelerin ardından başlatılan ve bugün sabah saatlerinde devam eden çalışmalarda toprak altından kemik parçası çıktı.
ESRARENGİZ OLAYLAR ZİNCİRİ ÇÖZÜLÜYOR!
Müge Anlı ile Tatlı Sert programı başladı! Bugünkü yayınla birlikte Palu ailesi hakkında yeni gelişmeler ortaya çıkacak. Tüm kamuoyu Tuncer Ustael ile Meryem Tahnal arasındakileri merak ediyor. Son çalışmalardan sonra Kocaeli polisi Tuncer Ustael ve eşini sorguladı. Bu arada Tuncer Ustael şaşırtıcı bir şekilde kayınvalidesi Hava Palu’yu suçladı! Tuncer, Hava Palu’nun kızı Meryam Tanal için “İyi ki gebermiş” dediğini iddia etti. Kocaeli polisi anne Hava Talu’nun da ifadesini aldı…
Palu ailesi ile ilgili gerçekler Müge Anlı ile Tatlı Sert programında tek tek ortaya çıkıyor. Geçtiğimiz hafta Müge Anlı’nın programına kayıp aile fertleri Meryem ve Melike Tahnal’ı aramak için çıkan Palu ailesi ile ilgili ortaya atılan iddialar tüm Türkiye’nin gündemine oturdu. Ailenin damadı Tuncer Ustael isminin çevresinde şekillenen olaylar zincirinde cinayetten tecavüze, çocuk istismarından sadizme varana kadar birçok iddia ortaya atıldı.
İşte esrarengiz Palu ailesi ile ilgili ortaya atılan iddialar…
Harun ve Havva Palu isimli çiftin Fatih, İsa, Emine, Meryem ve Ayşe Melek isimli 5 çocuğu bulunuyor.
Bu çocuklardan biri olan Emine, Tuncer Usta (Fotoğrafta sağdaki) isimli şahısla evleniyor. Emine’nin kardeşi Meryem de Ahmet Tahnal isimli kişi ile evleniyor. Emine ve Tuncer Ustael çiftinin bir kız bir erkek çocuğu oluyor. Meryem ve Ahmet Tahnal çiftinin de Recep ve Melike isimlerinde iki çocuğu dünyaya geliyor.
Palu ailesi ile ilgili gerçekler Müge Anlı ile Tatlı Sert programında tek tek ortaya çıkıyor. Geçtiğimiz hafta Müge Anlı’nın programına kayıp aile fertleri Meryem ve Melike Tahnal’ı aramak için çıkan Palu ailesi ile ilgili ortaya atılan iddialar tüm Türkiye’nin gündemine oturdu. Ailenin damadı Tuncer Ustael isminin çevresinde şekillenen olaylar zincirinde cinayetten tecavüze, çocuk istismarından sadizme varana kadar birçok iddia ortaya atıldı.
İşte esrarengiz Palu ailesi ile ilgili ortaya atılan iddialar…
Harun ve Havva Palu isimli çiftin Fatih, İsa, Emine, Meryem ve Ayşe Melek isimli 5 çocuğu bulunuyor.
Emine, Tuncer Usta (Fotoğrafta sağdaki) isimli şahısla evleniyor. Emine’nin kardeşi Meryem de Ahmet Tahnal isimli kişi ile evleniyor. Emine ve Tuncer Ustael çiftinin bir kız bir erkek çocuğu oluyor. Meryem ve Ahmet Tahnal çiftinin de Recep ve Melike isimlerinde iki çocuğu dünyaya geliyor.
Bu evde bulunan çocuklara ve diğer kişilere Tuncer Ustael çeşitli işkenceler uygulayarak onlara tecavüz ediyor. İşkence ve tecavüzlere dayanamayarak evden kaçan Recep polise sığınıyor ve yurda yerleştiriliyor.

…Palu ailesini de “ölen damadınız Ahmet’in ailesi peşinizde” yalanı ile kandıran Tuncer, Meryem’e kredi çektirerek bir araba aldırıyor ve 10 kişilik aile bu aracın içerisinde 3 ay boyunca yaşıyor.

#paluailesi #mügeanlı #tatlısert

PALU AİLESİ VE TUNCER USTAEL KAN DONDURAN TÜM İDDİALAR! (KEMİK) | MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ÖZET! Bilgi

Süre: 8:2

KODU:Cby1DznsIZY

Kanalı:Melih Esat Açıl

Tarihi Saati: 09.01.2019 04:57

PALU AİLESİ VE TUNCER USTAEL KAN DONDURAN TÜM İDDİALAR! (KEMİK) | MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ÖZET! Kısa Özeti

PALU AİLESİ VE TUNCER USTAEL KAN DONDURAN TÜM İDDİALAR! (KEMİK) | MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ÖZET! 07.01.2019 günü reyting sonuçları nedir? PALU AİLESİ VE TUNCER USTAEL KAN DONDURAN TÜM İDDİALAR! (KEMİK) | MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ÖZET! programı 07.01.2019 günü ne kadar izlendi?

PALU AİLESİ VE TUNCER USTAEL KAN DONDURAN TÜM İDDİALAR! (KEMİK) | MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ÖZET! Son Bölüm Tek Parça izle

Peki yeni bölümde neler yaşanacak? PALU AİLESİ VE TUNCER USTAEL KAN DONDURAN TÜM İDDİALAR! (KEMİK) | MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ÖZET! son bölüm tek part izle 07.01.2019 . PALU AİLESİ VE TUNCER USTAEL KAN DONDURAN TÜM İDDİALAR! (KEMİK) | MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ÖZET! en son bölüm tek parça izle, dailymotion hd 720p videosu dizi sitemizde.

Sitemize eklenen Youtube videosuna göz atın. PALU AİLESİ VE TUNCER USTAEL KAN DONDURAN TÜM İDDİALAR! (KEMİK) | MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ÖZET! 07.01.2019 Full izle, PALU AİLESİ VE TUNCER USTAEL KAN DONDURAN TÜM İDDİALAR! (KEMİK) | MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ÖZET! 07.01.2019 tek parça izle, 07.01.2019 tek part izle dailymotion.

PALU AİLESİ VE TUNCER USTAEL KAN DONDURAN TÜM İDDİALAR! (KEMİK) | MÜGE ANLI İLE TATLI SERT ÖZET! Yorumları

Ahmet

yav arkadaş senin bu hayattaki amacın ne? ben dinlerken yoruldum

Sema YÖNTEN

😨😨😨bu ne arkadaş merak ettim bakayım dedim beynim yandı

Emrem Ervam

Dede mert yiğit çok hoş bir insan. Havva teyzeyide akıldan etmişler.

Arthuro Sanchez

Kardeşim hemen cinayet büraya başvur sen

Tolga Atar

Palu Family

vedat ördek

Hızı 0.75 yapın ancak anlaşılıyor

sabahat yalçın

Anlatım çok kötü…

Onur Kaynar

muslamanim diyenlerden artik korkmaya basladim

Onur Kaynar

video da surekli yarak kurek begen abone ol baskisi yaptigin icin begenmedim ve abone olmadim boyle cok fazla insanlari bir sey yapmaya zorlarsan ters teper bilgin olsun

ilknur blume

Cok hizli anlattiniz, anlama firsati bulamadim.

Yusuf Safa Özcan

Videoyu beğenmedim böyle anlatım mı olur hiç bişey anlamadım

Lee Sonia

Bu ailenin hic birinin yuzunde nur eser yok dedeye lafim yok

papatya Dünya

Evet ya dedenin ne günahı var adam halen evlatları torunları için aavaşıyor

umut pala

Dedenin bunlarla alakası yok

zeynep hasar

Beynim yandı aq

şenay dönmez

Melihhhh yazılanları okumuyormusun bak yaptığın suç..çıkart dedeyi

mahir kara

Dede yi çıkar ne alakası var onun..

HİLAL Bayrakci

Ya daha neyi bekliolar tuncer piçini ağaca bağlayıp hergün bir yerini kesmeli 😡😡😡 onun bunun çocuğu piç suratından belli ne bok olduğu 😡😡

ÇİĞDEM UYGUN

Dedeyi çekin o ekrandan adama resmen hakaret bu. Bİrde o başlığın altında ben çok üzüldüm. Dede ne kadar aklı basında kızına sahip çıkmak istiyor. Böyle bir baba yi haketmiyor bu Havva

Es Se

Dedeye cikarin kul hakkima girmeyin

Leyla Mizrak

Evet yaa bencede dedenin resmi oraya olmamış boşuna cinli damgası yemiş

Merve Çelik

Bu dede çok iyi,çok düzgün bir adam ya.Canım benim,Allah onun yüzü suyu hürmetine bunların hepsini cehennemin de yakar inşallah.

Hatice Yavuz

Yazik olmuş aileye damat para ugruna butun aileyi cildirtmiş

Nesrin Bayram

Ağlayarak izliyor um programı tunceri parçalamak istiyorum

Fatih Palabıyık

Dede yi çıkar o fotoğraftan

K K

Çok korkunç.Enişde dinen o piçi Gözü baka baka işgençe yapılmalı ve kesilmeli ki Onun kibi düşünenlere Örnek ola.

Emrah Getiren

Ben vallahi de billahi de ölmeden öbür dünyayı gördüm cehennem çok kötü böcekler yılanlar sizle yatıyor cennetide gördüm cennette sadece aileni gorebiliyon ama çok güzel bir yer anlatamam rüyamda herşeyi gördüm bu insanlara gelince Allah bunları ve bunun gibi insanları asla cennete sokmicak sadece uzaktan izltcek.

S Ss

bunlar dislerin fircalasinlar..

Asi kız

Aile Dine kendini fazla kaptırmış Tuncer sapigida bunu kullanmış dinini tabii ki bileceksin ama çok derine inmek insana kafaya yedirtir

şenay dönmez

Yaaa o resimden dedeyi çıkartın adamın onlarla ne ilgisi var aynı kareye koymuşsun

Emine Gümüş

Bizim türkiyede oluyor böyle bislik şeyler entrika cinayet gasp tecavüz gerçek ten aklamaz yılan hikayesine dönmüş izledikçe yayını ürpertici korkunç

Berat Özmel

Biraz yavaş konuş be abi

Fatih Akdaş

Oglu Recep Tayip baya manidar.

gullu gullu

dedeyi kaldır o fotodan onun ne suçu var cinliler diye başlık atmışsın

Eray ÇOLAK

Şu tuncerin amina gosam bi rahat uyurum

Aylize Aylize

Ya bu anne meyi seyrettiya pisliklar

Kadriye Genç

Boyun devrilsinnnn tuncer

Merve ÖZTÜRK

Allah sizin belanızı versin. Rezil insanlar..

Dina Byebye

Hiçim Türkiye’de adam kalmadı şü tünçeri geberteçek. İşde ozaman rahat uyuruz

Havva Çırak

YORUMU YAZAN İSMAİL ÇIRAK :: Hiç kimse ALLAHU TEALA’dan daha merhametli, şefkatli değildir; KISASTA HAYAT VARDIR. AB. ÜYELİĞİ
YERİN DİBİNE BATSIN. ALLAHU TEALA KİMSEYİ YANILTMASIN ŞAŞIRTMASIN. ŞU OLANLAR VAHŞİ HAYVANLARCA BİLE YAPILMAYACAK
ŞEYLER. KAFİRLER, ZALİMLER, MÜNAFIKLAR, FASIKLAR, MÜŞRİKLER, İSLAM MÜSLÜMAN DÜŞMANLARI İÇİN YAŞASIN CEHENNEM.

Yorum bırak