Güncel

Demet Akalın, 3 yıl önce kucağına aldığı kızı Hira’nın doğum gününü kutladı

sonpaylasim (Son Paylaşım) 04 Şubat 2017 Tarihinde 14:20 Saatinde Basarili popcu demet akalin 3 yil once kucagina aldigi kizi BQF6URMgdN4 807 beğenme, 2106 gönderi, 75626 takipçi ve 1070 kişiyi takip ediyor.

Son Paylaşım 04 Şubat 2017 Tarihinde 14:20 Saatinde Basarili popcu demet akalin 3 yil once kucagina aldigi kizi BQF6URMgdN4 Son Bölüm Full Hd Finali programı/dizisinin yorumlarını ve özetini Youtube Tek Parça izleyin ve seyredin.

Başarılı popçu Demet Akalın, 3 yıl önce kucağına aldığı kızı Hira’nın doğum gününü kutladı.

Akalın’ın kızına yakın arkadaşı Sinan Akçıl’dan da jest geldi. Akçıl, başarılı popçu ve kızı için yazdığı şarkıyı Hira’nın doğum gününde Akalın’a gönderdi. Kişisel Instagram hesabı üzerinden bu şarkıyı paylaşan Demet Akalın, Sinan Akçıl’a teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

AKÇIL’DAN BÜYÜK JEST

Kızı Hira için yakın dostlarının katıldığı bir sürpriz parti hazırlayan Demet Akalın, sık sık kullandığı kişisel Instagram hesabı üzerinden Sinan Akçıl’ın kızı Hira ve Akalın için yazdığı şarkıyı paylaştı.

Yakın arkadaşı Akçıl’a teşekkür etmeyi de ihmal etmeyen Akalın, “3 sene once tam bu saatlerde seni kucagima aldim Rabbim seni korusun. sevgili Sinan Akcil sabaha karsi gondermis onun icin yaptigi sarkiyida dosemeis altina tesekkrler benim can dostum Hiramin ilk gozagrisi Lordum” notunu düştü. @demetakalin @sinanakcil #sonpaylasim

BU PAYLAŞIMA YAPILAN YORUMLAR

  • samira_karbasi ????????????????????????????????????????????????
  • yanna__24 Şarkı çök güzeliii????????????anlamlı bir hedie ????????????
  • nejlakaradag ????????????????????????????????
  • tanselll21 Çok güzel rabbim bütün evlatlarımızı korusun inşl..annelik ne taca benzer nede tahta veren rabbimi şükürler olsun iyki varlar iyki . Demoş sana tavsiyem sağlık sıkıntın yoksa ilk fırsatta kardeş yap teklik rabnime yakışır
  • nuraydgn2 Mevlam hayırlı ömür versin masallah

3 Yorumlar

  • Demet Akalın, 3 yıl önce kucağına aldığı kızı Hira’nın doğum gününü kutladı ne zaman pazartesi gününde YAHYA AKDAĞ seyredin.

  • Demet Akalın, 3 yıl önce kucağına aldığı kızı Hira’nın doğum gününü kutladı ne zaman salı gününde GÜLNAZ KÜTÜKDE seyredin.

  • TAHİR BALCIOĞLU Demet Akalın, 3 yıl önce kucağına aldığı kızı Hira’nın doğum gününü kutladı sonpaylasim izledi.

Yorum bırak