Dizi Özetleri

Arka Sokaklar 443. Bölüm

Arka Sokaklar’ın 443. bölüm özeti oku 26 Mayıs 2017 Cuma Kanal D. Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm özeti oku. Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak? Arka Sokaklar son bölümünde ne oldu?

 

Arka Sokaklar 443. Bölüm Özeti Oku

Arka Sokaklar 443. Bölüm özeti 26 Mayıs 2017 Cuma günü Kanal D kanalında özetini ve full izleyebilirsiniz. Arka Sokaklar 443. Bölüm fotoğrafları ve Arka Sokaklar 443. Bölüm kıyafet sponsorlarını sitemizden bulabilirsiniz.

Kaçıncı Bölüm

Arka Sokaklar’ın 443. bölümü yayınlanacak.

Ne Zaman?

Arka Sokaklar’ın yeni bölümü 26 Mayıs 2017 Cuma günü yayınlanacak.

Hangi Kanalda

Arka Sokaklar Kanal D‘de yayınlanmaktadır.

Türü Nedir?

Arka Sokaklar bir dizidir.

Nereden geldiği bilinmeyen bir araba Gürcan’ları çatışmadan kurtarır ve bir bağ evine getirir. Gürcan, Mesut ve Behruz, karşılarında Harun’u görür. Gürcan, ürettikleri malları polise kaptırınca, arkadaşı Necati’nin evinde sakladıklarını yurt dışına satmaya kalkar. Bunun için eski sevgilisi Yeliz’i kurye olarak kullanmaya karar verir. Nişanlısı Cemre, bunu öğrenince kıskançlık krizine girer. Cemre, Yeliz’in evine hesap sormaya geldiğinde, polis baskın düzenler ve ikisini de götürür. Cemre’yi sorgusunun ardından serbest bırakırlar.

Gürcan, nişanlısı Cemre ile beraber Necati’nin barına eğlenmeye gelir. Hande ve Volkan’da barın önünde gözlem yapmaktadır. Cemre, onların emniyette gördüğünü hatırlar ve Gürcan’a söyler. Gürcan, Volkan ve Hande’yi kaçırtır. Uyuşturucuları yurt dışına çıkarmak için bu sefer Hande’yi kurye olarak kullanacaktır. Rıza Baba ve ekibi, Hande ve Volkan’ı kurtarmak için, harekete geçer. Rıza Baba, adamların arkasındaki büyük patronun İlhan Kansu olduğunu öğrenir. İşlediği bütün suçları ortaya çıkarmak için hazırlıklara başlar.

4 Yorumlar

Yorum bırak